Kontakta oss

Lina Ringshamre
Kontorsansvarig och begravningsrådgivare
lina@tollstedts.se

Erica Jonsson
Begravningsrådgivare
erica@tollstedts.se

Karin Johansson
Auktoriserad boutredare på Karins familjejuridik
info@karinsjuridik.se

Helene Ling
Begravningsrådgivare
helene@tollstedts.se

Niklas Andersson
Begravningsrådgivare
niklas@tollstedts.se

Ingela Söderlund
Begravningsrådgivare, borgerlig officiant och sångsolist
ingela@tollstedts.se

Thomas Utby
Verksamhetsansvarig
thomas@ringabyraer.se

Hans Ringshamre
Ägare av Tollstedts, Harmånger och Karins begravningsbyrå
hans@edbergs.se

Kontoret i Delsbo är öppet:
Måndagar och tisdagar mellan
12.00 och 16.00
Övriga dagar och tider öppet efter tidsbokning.

Torggatan 2, 824 70 Delsbo
0653-153 01
Karins@tollstedts.se

Kontoret i Hudiksvall är öppet:
måndag till fredag 09.00-16.00
Sommartid 1/6- 31/8 09.00-15.00

Norra kyrkogatan 10, 824 30 Hudiksvall
0650-152 01
Karins@tollstedts.se

Karins Familjejuridik
Testamente, Framtidsfullmakter, Gåvobrev
Bouppteckning, Boutredning, Arvskifte mm

Käppuddsgatan 1, 824 32 Hudiksvall
076-841 53 01
info@karinsjuridik.se