Kontakta oss

Lina Ringshamre
Kontorsansvarig och begravningsrådgivare
lina@tollstedts.se

Erica Jonsson
Begravningsrådgivare
erica@tollstedts.se

Helene Ling
Begravningsrådgivare
helene@tollstedts.se

Niklas Andersson
Begravningsrådgivare
niklas@tollstedts.se

Ingela Söderlund
Begravningsrådgivare, borgerlig officiant och sångsolist
ingela@tollstedts.se

Hans Ringshamre
Ägare av Tollstedts, Harmånger och Karins begravningsbyrå
hans@edbergs.se


Kontoret i Delsbo är öppet:
måndag – tisdag 10.00 – 16.00
Övriga dagar och tider öppet efter tidsbokning.

Torggatan 2, 824 70 Delsbo
0653-153 01
karins@tollstedts.se

Kontoret i Hudiksvall är öppet:
måndag – torsdag 09.00 – 16.00
fredag 09.00 – 15.00

Norra kyrkogatan 10, 824 30 Hudiksvall
0650-106 80
karins@tollstedts.se